Su triukšmu, muzika, šokiais ir persirengėliais žiemą iš Ramygalos varė gausus gimnazijos, socialinių paslaugų centro ir klajoklių iš Kaukazo būrys. Na dar prisidėjo ir keletas miestelėnų. Klajokliai iš kalnų vedžiojosi kaukazinę, oranžinę mešką, linkėjo visiems gerų metų ir prašė gyvūną pašerti – „bo, anot jų, meška gali nutrukti ir kokios iškados padaryti“.  Na meška, nebūt meška, jei nebūtų pabėgusi. Bet jau soti buvo, nors ir kumščiuota berniokų, nieko nesuėdė, tik vieną vaiką išgąsdino. Nors ką gali žinoti, gal ko dar ir pasiges ramygaliečiai, bet kaip sakoma šaukštai po pietų, klajokliai išvyko. Lašininis su Kanapiniu, kaip ir kasmet aršiai kovėsi, persirengėliai jiems padėjo. Maišų muštynėse 4:1 laimėjo Kanapinis, o va virvės traukime, kad kiek ir pergalę būtų šventęs Lašininis. Bet pastiprinus komandą ir čia laimėjo Kanapinis.  Bėgimo rungtį jau iš karto buvo aišku, kas laimės, nes Kanapinis ne bėgo, o tiesiog skrido. Viską atlikę, suskaičiavę, nugalėtoju paskelbėme Kanapinį ir vieningai šaukdami žiemai bėgti iš kiemo padegėm Gavėną, kiekvienas mintyse linkėdami sudegti negandoms, blogybėms, pykčiui ir kitokiems  bjauriems dalykams.

Medikė visus norinčius gydė užpiltinėmis, nuo patyčių, blogų mokytojų, išdykusių vaikų, slogos, gerklės ir ausų ligų, cekavų kaimynų. Dosniai dalino meilės eleksyrą, vaistus norėjimui ir jėgų turėjimui. Kely sutikti miestelėnai negailėdami dalinosi kuom tik galėjo, o tie kur į šoną bėgo, tai buvo nuspręsta, kad serga ausų ligomis, bet pavyt jų nepavyko, tai visiems metam kurti ir paliko.

Visi patenkinti išsiskirstė, tik va Giltinę į darbo biržą reikėjo vest  užregistruoti, nes nieks jos paslaugų nenorėjo. Bet darbo biržoje maloniai priėmė ir paaiškino kokių dokumentų reikia. Giltinė jokių popierių neturėjo, tai taip jau turbūt ir liks be darbo. Na, o kitų klajoklių irgi neregistravo, nes mat ne Lietuvos piliečiai ir kokių tai vizų neturi. Bandė jie pas socialinę darbuotoją prašytis pašalpų, bet irgi nieko nepešė. Net blankų tuščių nedavė. Kadangi valdžios daugiau nerado, pasiskusti negalėjo  tai iškurnėjo į Truskavą tikėdamiesi jog ten pasiseks. 

Ačiū visiems už gerus žodžius, dovanas, (net ir keistas, - cigaretes ir kojines), linkėjimus ir gerą nuotaiką. Gražaus pavasario laukimo.