Jau ne pirmą kartą akcijoje "DAROM" dalyvaujantys Ramygalos seniūnijos darbuotojai ir šiemet prisidėjo prie aplinkos švarinimo ir gražinimo akcijos. Šiais metais vėl buvo tvarkoma Ramygalos parko gražiausia vieta – parko gėlynas. Iš po žiemos apsiblausęs gėlynas vėl atgijo pavasariui - atnaujinti sodinukai, persodintos gėlės. Prieš keletą metų šis gėlynas įrengtas pačių ramygaliečių ir apylinkių gyventojų rankomis. Ūkininkų lėšomis privežta daugiau nei 40 priekabų žemių, suformuota įspūdinga žieminių gėlių klomba. Gėlių sodinukus sunešė patys Ramygalos bendruomenės gyventojai iš savo darželių. "Apsitvarkyti visada malonu, nes mūsų aplinka - tai mes patys"- džiaugėsi ramygaliečiai. Seniūnijos darbuotojų rūpesčiu vasarinėmis gėlėmis dar numarginamos ir lankomiausios miesto vietos. Akcija "DAROM" seniūnijos kolektyvui yra ne tik gamtos tvarkymo akcija, bet ir proga kartu nuveikti dar vieną gerą darbą. Ši akcija skirta ir apmąstymui, kodėl žmonės teršia gamtą ir sprendimų paieškoms, ką daryti, kad tai pasikeistų ir aplinka pagražėtų.

Ramygalos parkas - mėgstama gyventojų laisvalaikio praleidimo vieta, čia vyksta renginiai, renkasi jaunimas, mėgsta pasivaikščioti šeimos. Visai šalia ošia Panevėžio apskrities parkas Lietuvos 1000-mečiui įprasminti. Jau numatyti darbai, kaip pagerinti šios vietos prieinamumą ir patogumą lankytojams.

Panevėžio rajono savivaldybė yra parengusi projektą „Gyvenimo kokybės ir aplinkos gerinimas Ramygaloje, Panevėžio rajone“. Vienas iš suplanuotų darbų - Ramygalos miesto parko sutvarkymas bei pritaikymas visuomenės poreikiams. Numatyta įrengti parko takus, vaikų žaidimo aikštelę ir aktyvaus laisvalaikio aikštyną, amfiteatrą, lieptus per Upytės upelį, taip pat bus elektrifikuota vieta mugėms, įrengti mažosios architektūros elementai. Jau pasirašyta paramos sutartis. Projekto pabaiga 2019 metų kovas. Ramygalai numatytas dar vienas projektas - „Pėsčiųjų ir dviračių takų plėtra Ramygalos miesto parke ir Parko g., Panevėžio rajone“. Planuojama veikla – Pėsčiųjų ir dviračių takų statyba Ramygalos miesto parke ir Parko g. Įgyvendinant projektą valstybinėje žemėje numatoma įrengti 2,5 m pločio pėsčiųjų ir dviračių taką nuo esamo Ramygalos miesto parko pėsčiųjų ir dviračių tako pabaigos iki Panevėžio gatvės. Kirtus Panevėžio gatvę, takas toliau bus tiesiamas greta esamos Parko gatvės važiuojamosios dalies iki ties pirmaisiais kvartalo gyvenamaisiais namais įrengtų šaligatvių. Planuojama projekto pradžia 2018-03-01, pabaiga 2020-03-01.