Rugpjūtis atostogų metas, o vasara baigiasi… Pats metas pakeliauti su šeima.

Siūlome ŠEIMOS SEKMADIENĮ praleisti vaikštant mažo miesto gatvėmis, susipažinti su žymiausiais Ramygalos istorijos faktais, išsibarsčiusiais istorijos puslapiuose po visą miestelį... Pagrindinėje miesto gatvėje pamatysite gražiąją Ramygalos gimnaziją ir joje įsikūrusį krašto istorijos muziejų, sagutėmis dekoruotą namą, fotografijose sustabdytas miesto gyvenimo akimirkas - parodoje "Ramygala laiko tėkmėje", aplankysite Panevėžio rajono garbės piliečio, garsaus skulptoriaus Kazio Kisieliaus skulptūrą, neogotikinę Šv. Jono Krikštytojo bažnyčią, pasigrožėsite miesto parke esančiomis medžio skulptūromis. Vaikams ypač patiks kalendorių muziejus, na, o tėveliai galės aplankyti parodų galeriją "Voras". Jei dar nepavargote – galite užsisakyti edukacinę programą "Grūdo virsmas" tebeveikiančiame motoriniame malūne, paskanauti kepyklėlėje ką tik iškeptų bandelių ir pyragėlių, na, o jei labiau išalkote – pasistiprinkite "Ramygalietišku kepsniu" kavinėje "Nijus". Pavažiavus už Ramygalos aplankysite Pašilių stumbryną;

Jeigu  nusprendėte grįžti namo, važiuodami pakeliui į Panevėžį,  būtinai aplankykite Bistrampolio dvarą. Pasivaikščiokite puikiame parke. Dvare paskanaukite pono Bistramo deserto. Jei neskubate, užsukite į dvaro koncertų salę kur kiekvieną sekmadienį vyksta išskirtiniai koncertai.

Jei mirštate iš alkio ir tikrai nepasieksite namų  neužkandę – sukite iš kelio ties Uliūnais, į kavinę "Prie židinio", čia Jus pavaišins didžiausiai cepelinais.

Na, o dabar – namo. Pilni įspūdžių, gerai praleidę laiką, šeimos albumui parsivežate puikių nuotraukų, sotūs...Ar nenuostabus savaitgalis? Ir dar su pačiais brangiausiais žmonėmis...Idilė.

Daugiau informacijos tel.:
8 45 592382
8 615 23540