Liepos 4 dieną Krekenavos regioniniame parke Pašilių stumbryne buvo organizuotas edukacinis žygis "Ežero gyvenimo ir mirtis", skirtas Antano Mikėno, Melburno olimpinių žaidynių vicečempiono atminimui.  Nors iš anksto šiam žygiui užsiregistravo tik viena dalyvė, bet per  pelkes patraukė net 21  šaulys. Per pelkes vedė ir istorijas pasakojo Krekenavos regioninio parko direkcijos ekologas Julius Auglys. Žygeiviai stebėjosi kaip galima šitaip pažinoti kiekvieną augalėlį  vabalą ar gyvūną.

Saugoti dalyvių jau liepos 3 dieną atvyko Lietuvos Šaulių sąjungos dalyviai iš Pasvalio, Naujamiesčio ir Ramygalos.

Įsikūrėme stovyklą, organizavome apmokymus. Į svečius užsukusį Lietuvos kariuomenės orkestrą pavaišinome lauko virtuvėje virta koše. Gyvenome puikioje aplinkoje, gėrėjomės stumbrais ir puikia šeimininkų draugija. Kadangi Lietuvos Šaulių sąjunga neseniai atšventė savo 90-ies metų gyvavimo sukaktį  tai ta proga mus pasveikino ir atminimo dovanas įteikė Panevėžio apskrities vadas pulkininkas leitenantas Vladas Petkevičius.

Dėkui Rytui Papšiui ir jo šeimynai.  Puikiai praleidome laiką, kviečiame visus dar nebuvusius užsukti į šį nuostabų Panevėžio rajono kampelį.