Jau ketveri metai praskriejo, kuriuos skaičiuojame be aktoriaus, bardo, kūrėjo Sauliaus Mykolaičio. Vis dėlto jis gyvas jį mylėjusių atmintyje ir kalba dainomis, kurios atgimsta jau kitų atlikėjų lūpose. Saulius Mykolaitis mokėsi Ramygalos gimnazijoje. Jo atminimui balandžio 23-iosios vakarą vyko dainuojamosios poezijos festivalis, kuriame dalyvavo jaunieji gimnazijų ir vidurinių mokyklų atlikėjai iš Raseinių, Rokiškio, Radviliškio rajonų, Krekenavos, Vilniaus, Ramygalos.

Daugiausia simpatijų ir ovacijų sulaukė Vilniaus Gabijos gimnazijos "Dainos teatras", kuris ir parsivežė pagrindinį pereinamąjį prizą. Daugelį sužavėjo Vilniaus vidurinės mokyklos "Lietuvių namai" mokinė Ieva Kuliešaitė bei ramygalietė Jovaidė Jurėnaitė, atlikusi savo kūrybos dainas. Festivalyje svečio teisėmis dalyvajo ir Sauliaus Mykolaičio bendramokslis Dainius Žvirgždas.

Tikimės, jog šis gražus renginys taps tradicinis, vykstantis kas antrus metus ir sulaukiantis vis daugiau jaunųjų dainuojamosios poezijos atlikėjų iš visos Lietuvos.

Ramygalos gimnazija