Rugsėjo 27 dieną Vilniuje vyko tradicinės draugiškos futbolo varžybos tarp Ramygalos ir „Vilniaus vandenų“ komandų. Tai jau vienuoliktosios draugiškos varžybos su vilniečiais. 

Atvykę į Lietuvos sostinę, keliavome į UAB „Vilniaus vandenys“  – didžiausią Lietuvoje vandentiekio bendrovę, kurioje mums buvo surengta ekskursija, pademonstruota, kaip nugeležinamas vanduo tiekiamas gyventojams.

Futbolo varžybos prasidėjo bendra komandų nuotrauka. Rungtynės truko 2 kėlinius po 45 minutes. Po atkaklių bandymų rezultatą persverti savo naudai nepavyko nei vienai komandai, varžybos baigėsi lygiu rezultatu 3:3, nugalėjo draugystė. Mūsų komandoje  žaidė: Ramūnas Žadeikis, Tadas Žudys, Arūnas Šegamogas, Mantas Gvalda, Vytautas Klimašauskas, Egidijus Marozas,  Raimondas Zupka, Sigitas Urbonavičius, Lauras Jagminas, Eugenijus Dūda, Laurynas Kiela, Giedrius Mikšys. Taip pat kartu komandos palaikyti vyko Ramygalos seniūnijos  seniūnas Valdas Chirv, pagrindinis šių varžybų pradininkas ir organizatorius Jonas Ambutas, Jonas Slivka, sporto metodininkas Mindaugas Marozas, Valdas Jagminas.

Komanda varžybas užbaigė po pirties su diskusijomis apie rungtynes prie vaišių stalo, vilniečių komanda kiekvienam mūsų komandos nariui įteikė po puodelį ir tušinuką su „Vilniaus vandenų“ inicialias. Ramygalos seniūnijos seniūnas visiems priešininkų  komandos žaidėjams įteikė po gairelę su Ramygalos miesto simboliu - gandru. 

Kitos draugiškos varžybos numatomos Ramygaloje.