Mano šalis prasideda nuo to žemės lopinėlio, nuo tos vietovės, kurioje aš gyvenu. Pažinkime savo gyvenamą vietovę, savo kaimą!

Šią vasarą startavo Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos projektas „ŠTAI KOKS MANO KAIMAS“. Projekte dalyvauja Paliūniškio, Raguvos, Velžio, Ramygalos, Krekenavos, Upytės, Vadoklių ir Paįstrio bibliotekos. Viena iš pagrindinių veiklų yra suburti įvairias kartas rinkti informacinę medžiagą apie savo kaimą, išmokti dirbti su planšetiniais kompiuteriais  ir sukurti filmuką. Tai gali būti  vietovės istorija, tradicijos, papročiai, gyvenimo būdas, kultūriniai objektai, nematerialus paveldas, žymios asmenybės ir kt. Atrinksime tai, kas mūsų kaimui labiausiai būdinga, kuo mes galime pasididžiuoti, kuo mes gražūs ir turtingi. Šią veiklą atliks bibliotekoje suburta darbo grupė. 

Norinčius dalyvauti darbo grupėje prašau registruotis el. adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., telefonu 8 45 592606 arba užeiti į Ramygalos  biblioteką darbo dienomis nuo 10.00 iki 18.00. Papildoma informacija teikiama tais pačiais nurodytais adresais.

Labai  laukiu įvairių idėjų, pasiūlymų bei patarimų. Taip pat labai  laukiu savanorių ramygaliečių šiam prasmingam, kūrybiniam darbui. 

Projektas „Štai koks mano kaimas“ kviečia gyventojus nebūti abejingais – pasidalinti savo turima informacija bei žiniomis apie savo vietovės istoriją.