Centras įsikūręs prieš 61 metus, buvusiuose žydų maldos namuose. Pastatas senas, šaltas, bet čia dirbantys žmonės iš paskutiniųjų stengiasi jį sušildyti.

Turime net tris kapelas - vaikų, suaugusių ir senolių. Labai džiugu, kad mūsų pensijinio amžiaus žmonės aktyviai dalyvauja centro veikloje, groja įvairiose šventėse. Dar turime labai nuostabų moterų vokalinį ansamblį. Be jų renginiai prarastų pusę žavesio. Šis ansamblis 2006 metais Panevėžio rajono vokalinių ansamblių ir solistų festivalyje-konkurse laimėjo II-vietą. Dainuoti renkasi ir garbaus amžiaus moterys. Jos visada sutinka ne tik pasirodyti Ramygaloje, bet ir vykti į svečius.

Labai smagu, kad į centrą ateina daug jaunimo. Sunku net būtų suskaičiuoti, koks tikslus skaičius. Šiuo metu į repeticijas renkasi net šeši vaikų kolektyvai. Ir šoka, ir dainuoja, ir vaidina. Bandome padaryti kažką panašaus į dainuojamąją poeziją. Turime turbūt vienintelį rajone mėgėjišką lėlių teatrą.

Atskirai reikėtų paminėti Daniūnų filialą. Ten groja net dvi iš trijų kapelų, šokami liaudies ir kantri šokiai. Yra moterų vokalinis ansamblis, vaikų ir suaugusių teatro grupės. Daniūnai dažni svečiai įvairiuose renginiuose. Puikūs ir šilti žmonės visada pasiruošę padėti.

Seniūnijos galerijoje "Voras" eksponuojame parodas. 

Kultūros centro puslapis

Kultūros centro vadovė
Loreta Kubiliūnienė