Kad ir apniūkusį, tačiau šiltą lapkričio 20-osios rytą, Ramygalos kartodrome prasidėjo Panevėžio mėgėjų autokroso varžybos - 2010. Varžybas organizavo panevėžiečiai, šio sporto entuziastai Ž. Kauneckas ir A. Matulis iš Panevėžio.

Į varžybas jau nuo aštuntos ryto registravosi gausus būrys sportininkų - mėgėjų iš įvairių miestų: Biržų, Garždų, Kupiškio, Kuršėnų, Marijampolės, Panevėžio, Radviliškio. Penkiolikos krosininkų amžius svyravo nuo 17 iki 48 metų. Vyrai varžėsi trijose kategorijos - tai 1600 ir 2000 kubinių centimetrų variklio darbinio tūrio bei OPEN klasėje iki 3500 kubinių centimetrų variklio darbinio tūrio.
Trasa buvo sudėtinga, todėl varžybos buvo nelengvos nei dalyviams, nei teisėjams, nei "gelbėtojams". Gausybė žiūrovai mėgavosi, kai automobiliai klimpo ir lūžo. Varžybos buvo stabdomos tam, kad iš trasos būtų pašalinti automobiliai, kurie "sėdo" į purvą. Tuomet, kai galingi visureigiai nepajėgdavo ištraukti nelaimėlių, į pagalbą skubėjo traktorius.

Po dviejų etapų, sportininkai susirungė finale, kuris išaiškino varžybų nugalėtojus bei prizininkus. 1600 kubinių centimetrų variklio darbinio tūrio klasėje pirmąją vietą laimėjo Almantas Januševičius (Biržai), antrąją Giedrius Janavičius (Radviliškis), trečiąją Ovidijus Januševičius (Biržai). 2000 kubinių centimetrų variklio darbinio tūrio klasės nugalėtojas Marius Varnas (Biržai), antrą vietą pelnė Dalius Varžinskas (Biržai) ir trečiąją Domas Sakalauskas (Marijampolė). OPEN klasėje iki 3500 kubinių centimetrų variklio darbinio tūrio pirmąją vietą iškovojo Stasys Norkus (Kuršėnai), antrąją Donatas Stašiūnas (Panevėžys) ir trečiąją Deividas Vareika (Kupiškis).

Varžybas rėmė: Sigitas Čiplys, Jonas Katinas, UAB "Daituva". Varžybų partneriai: Ramygalos seniūnija, Ramygalos seniūnijos kultūros centras. Organizatoriai džiaugėsi pavykusiu renginiu ir pažadėjo, kad ramygaliečiai turės dar ne vieną progą gėrėtis autokrosu savo kartodrome.