2011 metų kovo 25 dieną įvyko Panevėžio rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos posėdis, kuriame buvo patvirtinti Panevėžio rajono savivaldybės Aktyvaus bendruomenės gyvenimo skatinimo programos priemonės „Jaunimo projektinės veiklos rėmimas“ konkurso nuostatai. Paskelbus projektinį konkursą Panevėžio rajono savivaldybės tinklalapyje, Ramygalos seniūnijos kultūros centro Daniūnų padalinys kartu su vietos jaunimu skubiai susirinko aptarti galimybes dalyvauti šiame konkurse. Po neilgų diskusijų, buvo nuspręsta, kad reikia pasinaudoti puikia proga ir pildyti paraišką.
Dar 2005 metais Ramygalos seniūnijos Daniūnų kaime šalia tvenkinio seniūnijos bei vietos bendruomenės pastangomis buvo įrengtas paplūdimys. Ši vieta tapo vietos jaunimo traukos objektu. Savo lėšomis ir savanorišku darbu kaimo jaunuoliai prieš metus pastatė pavėsinę, kurioje kiekvienam kaimo gyventojui malonu leisti laisvalaikį. Daniūnų jaunimui gimė įdėja šiame paplūdimyje savarankiškai įsirengti paplūdimio tinklinio aikštelę. Jos atidarymo proga būtų galima surengti rungtynes, kuriose galėtų rungtis su aplinkinių gyvenviečių jaunimu. Projektui pasiteisinus, rungtynės galėtų būti organizuojamos kasmet.

Daniūnų padalinio darbuotojai nutarė išnaudoti progą, paskatinti vietos bendruomenės jaunimą imtis savanoriškos veiklos, formuojant ir įgyvendinant patrauklaus gyvenimo Daniūnų kaime įvaizdį ir užpildė konkurso paraišką dalyvauti jaunimo projektų finansavimo 2011 metais konkurse pavadinimu “Mes galime”. Projekto partneriais sutiko būti Ramygalos seniūnija su gerbiamu seniūnu Valdu Chirv bei Ramygalos šauliai, vadovaujami Andriaus Nerliko.

Birželio mėnesį paaiškėjo konkurso laimėtojai – jų tarpe buvo ir Daniūniečiai. Jaunimas džiaugėsi, kad atsirado galimybė jų norams išsipildyti. Birželio 11 dieną įvyko pirmasis susirinkimas, kurio metu buvo diskutuojama, ką ir kaip reikia nuveikti pirmiausia. Darbai pajudėjo jau rytojaus dieną. Susirinkę jaunuoliai nušienavo pieva, kurioje bus rengiama aikštelė. Dar po poros savaičių jau buvo nuimta velėna, tam, kad paklojus plėvelę būtų galima ją užpildyti smėliu. Nuoširdžiai dėkojame Daniūnų kaimo ūkininkui Valentui Gutauskui, kuris aukodamas brangų savo laiką bei degalus mums maloniai sutiko patalkinti, nuimant velėną.

Laikantis projekto plano, birželio 24 dieną jaunimas vėl rinkosi prie naujai rengiamos paplūdimio tinklinio aikštelės tolesnių darbų aptarimui. Netrukus, po trumpų diskusijų, jau projekto partnerių - Ramygalos šaulių, skolintoje lauko virtuvėje, kunkuliavo žuvienė bei makaronų košė. Mergaitės suskynusios gražiausius  žolynųs, pynė vainikus, kuriuos vaikinai, leidžiantis saulei, valtimi išplukdė į tvenkinio vidurį. Sutemus suliepsnojo Joninių laužas, prie kurio vyko linksmi liaudiški žaidimai bei šokiai. Visi susirinkusieji linsminosi ir džiaugėsi, kad turiningai ir smagiai praleido vakarą savo gimtąjame kaime.