Realybė ir iliuzija. Scena ir žiūrovų salė. Artistas ir žiūrovas. Tarp jų vienas slenkstis, tarp jų viena Riba. Vienoje esame mes, kitoje laukia nežinomybė. Jos esmė - dvi emocijos: baimė ir troškimas. Baimė suklysti ir troškimas save realizuoti. Visą gyvenimą dominuoja baimė, tačiau troškimui užtenka išsiveržti į priekį vos vienai sekundei, kol pereinama į kitą pusę. Staiga ten laukianti nežinomybė tampa gyvenimo varikliu..."

Šiais žodžiais prasidėjo įsimintina Ramygalos kultūros centro Daniūnų padalinio suaugusiųjų mėgėjų teatro "RIBA" kūrybinės veiklos 15-os metų paminėjimo šventė. Į šventę sugužėjo gausus būrys esamų ir buvusių teatro "RIBA" aktorių bei žiūrovų. Vakaro metu žiūrovams parodyta ištrauka iš didelio pasisekimo sulaukusios komedijos "Prašvilpta laimė", pristatytas naujas pastatymas "Tuščia kertė širdyje". Pertraukos metu tarp spektaklių, "laiko mašinos" pagalba žiūrovai buvo nukelti į 2002-uosius bei 2009-uosius metus, kai teatras žiūrovams pristatė ankstesnius pastatymus: komediją "Nenuoramą žmoną" (režisierė Inga Pečeliūnienė) bei dramą "Motinos laukė sūnų" (režisierė Irena Živilienė). 

Vakaro programą vainikavo Lietuvos estrados didžiųjų scenos meistrų muzikiniai sveikinimai. Susirinkusieji gausiais aplodismentais sutiko ir Čalį Cibuką, kuris visus sužavėjo išaugusiu savo dainavimo talentu, patobulintu muzikos akademijoje.

Vakaras buvo jautrus, linksmas ir svarbiausia labai nuoširdus. Už tai ir dėkoju visiems dabartiniams teatro "RIBA" aktoriams: Kristinai Bražiūnienei, Almai Daniševičienei, Salvinai Kievinienei, Antanui Kazlauskui ir Valentinui Osipovui bei visiems buvusiems.

Beje per 15-os metų teatro gyvavimo laikotarpį, teatras pastatė 9 spektaklius kuriuose vaidmenis kūrė net 22 aktoriai.

Dar kartą tariu nuoširdų ačiū už jūrą gėlių ir vandenyną nesuvaidintų emocijų.