„Aukso paukštės“

V.M.Putino "Valdovas" Ramygaloje

 Gegužės 29 dienos pavakarę prie Ramygalos kultūros centro vyko keista kova. Nedidelis vaikinukas ir įspūdingos išvaizdos karžygys demonstravo kovos meną pievelėje po eglėmis, traukdami smalsuolių dėmesį. Kova baigėsi vaiko pergale ir tebuvo tik linksmas aktoriaus atsipalaidavimas prieš spektaklį.

Tikroji kova vyko scenoje. Pati sunkiausia žmonijos istorijoje kova tarp jausmų. Tarp pareigos, meilės, didybės, gobšumo, garbės troškimo ir sąžinės.

Puikus Rokiškio liaudies teatro aktorių darbas nepaliko abejingų. Scenoje vykęs veiksmas nuo pat pirmos akimirkos įtraukė žiūrovus ir jau nepaleido.

Ačiū režisieriui Jonui Buziliauskui už puikų V.M.Putino "Valdovą". Sustyguotas aktorių, scenos darbuotojų darbas davė puikų rezultatą. Telieka palinkėti , kad Aukso paukštė šį teatrą aplankytų dar nekartą.

"Aukso paukštės“ nominacijos laureatų koncertas

 Lietuvos Liaudies Kultūros Centras kasmet steigia ir skelbia "Aukso paukštės“ nominacijas, siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į mėgėjų meninę kūrybą, jos reikšmę krašto kultūrai, išryškinti ir viešai pristatyti bei pagerbti geriausius metų chorus, folkloro ir šokių ansamblius, teatrus, liaudiškos muzikos kapelas, liaudies muzikos ir pučiamųjų instrumentų orkestrus, jų vadovus. Nominacijos skiriamos už reikšmingą, aktyvią pastarųjų metų veiklą.
Gegužės 8 dieną 18 valandą į Ramygalos kultūros centrą suskrido "Aukso paukštės". Tą vakarą jų buvo trys, tačiau kokios...
2005-ųjų metų nominacijos Geriausias debiutas laimėtojas Radviliškio r. Baisogalos seniūnijos Pakiršinio kultūros namų vyrų vokalinis ansamblis "Dainava" ( vadovas Romualdas Juzukonis). Pučiamųjų orkestrų nominaciją - Naujai suspindusi žvaigždė, 2000-aisiais metais pelnė Panevėžio raj. Liūdynės kultūros centro pučiamųjų orkestras. Tuo metu orkestrui vadovavo du vadovai: Vidmantas Tamoliūnas ir Vidas Dulkė. Nominaciją – Geriausia muzikos kapela ir vadovas 2007 metais pelnė Panevėžio rajono Smilgių kultūros centro jaunimo liaudiškos muzikos kapela "Smilgenė“ (vad. Audrius Dervinis). Užtraukę savo "auksinę giesmę", kolektyvai dar kartą įrodė, kad Jie šios nominacijos yra verti, kad  meno mėgėjų kolektyvai yra gabūs, žavūs ir profesionalūs.
Puikus koncertas šeštadienio vakarą sušildė šaltą kultūros centro salę ir žmonių širdis.
Kaip ir visada turime padėkoti rėmėjams: UAB "Jokana'' už gėles; didžiausius cepelinus Lietuvoje verdančiai UAB "Prie židinio '' komandai už vaišes atlikėjams.

Skaityti toliau...