Ramygala internete

Ramygalos ožkų paradas seriale "Naisių vasara"

Panoraminis Ramygalos vaizdas

Petrulis.lt: Panevėžio rajono garbės pilietis pasitinko dviejų dalgių jubiliejų

 Ilgametis Lietuvos respublikos Seimo narys, Agronomų seklyčios pirmininkas bei Panevėžio rajono garbės pilietis Virmantas Velikonis pasitiko 77 metų gimtadienį. Daug tai ar mažai – vertinti sunku. Pažvelgus į jo nueitą visuomeninį bei politinį kelią – tai yra daug.

Politikui įsiamžinti Lietuvos istorijos puslapiuose nėra taip paprasta – idėjos, mintys ir darbai turi kalbėti patys už save. Vyresnės kartos atstovai tikriausiai prisimena jo garsią kalbą Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio steigiamajame suvažiavime: “Noriu valstietiškai pasakyti: aš nemačiau avarijos, kad sunkvežimis nusiristų, o priekabos liktų ant kelio ir važiuotų toliau. Nebus atsinaujinimo, nebus šitos lauktos ateities, jeigu ir tos priekabos nenueis nuo valdymo pulto.” Taip jis ragino žmones nesižvalgyti atgal, bet kurti Lietuvą čia ir dabar! Vis dėl to žmonių atmintyje labiausiai yra įsirėžę ne jo kalbos, bet darbai. O jų padaryta daug – statybos, inteligentijos pritraukimas į Panevėžio kraštą bei sąžiningas atstovavimas žmonių interesams. Ar turės Panevėžio kraštas tokio kalibro politiką ateityje – parodys laikas.

Šį savaitgalį laikas, Jums, Virmantai išmušė 77-uosius ir kaip pats juokavote - dviejų dalgių jubiliejų. Ta proga buvę bendražygiai, kolegos bei visi Panevėžio rajono žmonės linki Jums sveikatos, neblėstančio jumoro jausmo bei artimųjų dėmesio ir sėkmės!

Automototv.lt - Autokroso varžybos Ramygaloje (II dalis)

Automototv.lt - Autokroso varžybos Ramygaloje

 

Ramygalos autokroso varžybas rodyti nusprendėme per dvi laidas. Visą filmuotą medžiagą galima rasti www.automototv.lt, bet kad būtų paprasčiau, pirmąją varžybų dalį, kurią rodėme praėjusioje laidoje  įkėlėme į  Youtube portalą.